Aktualności

Poniedziałek, Kwiecień 17, 2023, 20:47

W dniu 14 kwietnia w Gryfinie odbyły się biegi przełajowe pn. Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie. Nasz klub reprezentowało ośmiu zawodników i zawodniczek. Najlepiej zaprezentował się Michał Ryfczyński, który zwyciężył w biegu na 800m w kategorii rocznika 2012, w tym samym biegu Jędrzej Polakowski zajął wysokie czwarte miejsce. Obaj nasi zawodnicy uzyskali awans do Ogólnopolskiego Finału, który odbędzie się w pod koniec sierpnia w Toruniu. W pierwszej dziesiątce, na siódmej pozycji została sklasyfikowana Liliana Leszczyńska w kategorii rocznika 2011, w pierwszej dwudziestce w swoich kategoriach zameldowały się Faustyna Kmera, Weronika Leszczyńska, Agata Ryfczyńska. Na dalszych pozycjach przybiegły Anastazja Chełska i Iga Kowalska. Wyjazd dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.