Aktualności

Wtorek, Maj 31, 2022, 10:01

W dniach 28-29 maja w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów  w Lekkoatletyce oraz Mistrzostwa Województwa Młodzików w 5-boju lekkoatletycznym. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie stając na najwyższych stopniach podium. Łącznie nasz klub zdobył 6 medali Mistrzostw Województwa. Złoty medal zdobył Artur Udycz U20 w biegu na 400m-50,28 SB wyprzedzając swoich rywali o dwie sekundy. Kolejny złoty medal zdobyła Zuzanna Ziomko U18 w biegu na 400m-58,52 PB również nie dając szans swoim rywalkom. Srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 4,74 PB zdobyła Wiktoria Kalemba, która również w biegu na 100m zdobyła brązowy medal z nowym rekordem życiowym 14,05 PB. Srebrne medale w 5-boju zdobyli Szymon Kozłowski z ilością 2546 pkt oraz Nela Zygmunt z ilością 2681  pkt. Poza konkursem wystartowała Hanna Owczaruk w biegu na 400m ustanawiając nowy rekord życiowy wynikiem 58,32 PB. Brawa i gratulacje dla zawodników za wyniki i ciężką pracę na treningach. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.